KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14651056
nr 1465 1056
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Oljemålning, Hamn. Signerad. Olja på duk, 72x91 cm, yttermått inklusive ram: 88x107 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:57:21
1/5 18:17:16
4.000 kr
1/5 18:47:39
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg